Čtvrtek, 23 května, 2024
DomůRady a NávodyChladničky od Whirlpool se stanou šperkem vaší kuchyně

Chladničky od Whirlpool se stanou šperkem vaší kuchyně

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Globalizace: fenomén propojující svět

Globalizace je proces, který změnil způsob, jakým vnímáme svět...

Školka v mobilu online aneb jak za službu platit?

O specializovaném softwaru na míru vytvořeném pro dětské skupiny...

Nová evropská raketa nezvládla první ostrý let na orbitu. Přišla o družice za stovky milionů

Stroji selhal druhý stupeň, raketu nedokázal udržet na požadované...
- Komerční sdělení -časopis

Intuitivní technologie, prvotřídní kvalita, elegantní a jednoduché linie. Objevte prémiovou řadu chladniček W Collection, které se dokonale hodí do moderních, minimalistických interiérů. Z uskutečněného nákupu vybraných modelů chladniček vám navíc Whirlpool pošle zpět až 100 eur.

Dokonalost sama o sobě
Společnost Whirlpool nechala svůj tým profesionálů navrhnout nové modely chladniček W Collection tak, aby maximálně splňovaly požadavky i té nejnáročnější klientely. Nejenže chladnička bude ozdobou Vaší kuchyně, ale navíc dostanete, v rámci akce Cashback, až 100 eur zpět z Vašeho nákupu při registraci zde. Vaše potraviny budou s luxusní řadou chladniček W Collection doslova hýčkány. Široká nabídka obsahuje modely s výškou od 1,89 m do 2,01 m, které disponují nejmodernějšími technologiemi chlazení, kapacitou až 591 litrů a řadí se do energetických tříd A+ až A+++. Na výběr máte k dispozici volně stojící kombinované chladničky, čtyřdveřovou volně stojící chladničku, která získala ocenění IF Design Award 2019, jakož i kombinované třídveřové chladničky se špičkovými beznámrazovými technologiemi Total NoFrost a Dual NoFrost.

Chladničky z prémiové řady jsou vhodnou volbou do menší i větší domácnosti. Kromě různých variant velikostí a barev mají všechny chladničky také velmi tichý chod motoru, pohybující se od 37 dB do 42 dB.

Pokročilý systém rozmrazování
Chladničky v řadě W Collection v sobě mají zabudovanou výjimečnou technologii 6. SMYSL. Tato technologie 6. SMYSL NoFrost je ideálním beznámrazovým řešením pro mrazící prostor chladničky. Zajišťuje totiž nepřetržitou cirkulaci vzduchu, díky které vyrovnává teplotní rozdíly v zásuvkách a v krátké době dokáže zajistit bezvadné zmrazení potravin.

K bezstarostné péči o vaši chladničku přispěje také automatický systém odmrazování, který zajistí téměř bezúdržbový chod vašeho spotřebiče. Pokročilý beznámrazový systém technologie 6. SMYSL Dual NoFrost volně stojících chladniček pak zajišťuje separátní odmrazovací systém jak v chladícím, tak v mrazícím prostoru. Nepřetržitou kontrolu teploty a vlhkosti v chladničce provádějí senzory s funkcí FreshControl. Díky nim zůstane zachována čerstvost potravin.

Chladničky z této prémiové řady W Collection od Whirlpool jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem současným požadavkům zákazníků. Whirlpool vyvíjí technologie pro své spotřebiče na základě nejmodernějších postupů tak, aby byly maximálně kvalitní a funkce u jednotlivých spotřebičů byly uživatelsky jednoduché na ovládání. Nechte se inspirovat širokou nabídkou chladniček W Collection W9 a W7.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek