Čtvrtek, 23 května, 2024
DomůRady a NávodyTropická Havaj v Česku: Jak na stylový večírek pod stanem

Tropická Havaj v Česku: Jak na stylový večírek pod stanem

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Globalizace: fenomén propojující svět

Globalizace je proces, který změnil způsob, jakým vnímáme svět...

Školka v mobilu online aneb jak za službu platit?

O specializovaném softwaru na míru vytvořeném pro dětské skupiny...

Nová evropská raketa nezvládla první ostrý let na orbitu. Přišla o družice za stovky milionů

Stroji selhal druhý stupeň, raketu nedokázal udržet na požadované...

Pozor na poplatky za opětovné doručení balíků z pošty. Jedná se o podvod

Šíří se další e-mailová kampaň kradoucí údaje o platebních...
- Komerční sdělení -časopis

Jen málo témat se k létu hodí víc než slunná Havaj. Jak na stylový havajský večírek pod párty stanem?

Havaj do každé zahrady

Nejdůležitější je vhodné zázemí v podobě párty stanu. Použijte třeba nůžkový párty stan 3 x 6 m, který vám nabídne dostatek prostoru. Využijte rozhodně profi provedení, které je dostatečně odolné.

Nejen reklamní stan a další modely pro komerční využití si zaslouží dbát na tento aspekt. I když nevyužijete prodejní pulty a další doplňky, s těmito prémiovými konstrukcemi získáte jistotu výdrže a stability i v méně příznivém počasí. Vybrat si můžete provedení v pestrých barvách, případně zvolit zelenou verzi.

Tato barva je pro váš havajský večírek jako stvořená. Stan následně vyzdobte tropickými dekoracemi, jako jsou květiny, palmové listy, kokosové ořechy nebo ananasy. Můžete použít umělé nebo živé rostliny, které vytvoří příjemnou a svěží atmosféru. Stejně tak můžete prostor doplnit barevnými girlandami, balónky, světly nebo lampiony, které dodají párty stanu živost.

Samozřejmě můžete „vyhlásit“ i havajský dress code. Ne vždy je ale nápad s kostýmy hosty přijat s nadšením. Můžete tak alespoň pozvaným až na místě rozdat květinové věnce a sluneční brýle. Vyberte žertovné modely, koupíte je v obchodech s party potřebami.

Stylová zábava i občerstvení

K podobné stylovosti vybízí také občerstvení. Na stůl podávejte tropické ovoce, jako jsou banány, mango, papája nebo kiwi. Výborně se s nimi účastníci osvěží. K jídlu je ideální servírovat grilované maso nebo ryby s omáčkami a přílohami, jako jsou rýže, salát nebo brambory.

K pití nachystejte koktejly, jako jsou piňa colada, mojito nebo margarita. Můžete také podávat nealkoholické nápoje, jako jsou nejrůznější ovocné džusy, limonády nebo kokosová voda.

K Havaji určitě patří hudba. Krásnou atmosféru dodá ta živá, pokud ale není rozpočet nebo prostor na kapelu, určitě si vystačíte i s reprodukovanými hity. Typickým hudebním nástrojem pro tuto oblast je především ukulele.

Samozřejmostí je i zábava vytvořená na míru této akci. Co takhle si vyzkoušet tanec hula hula, házení obručí nebo alespoň tematický kvíz?

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek