Čtvrtek, 23 května, 2024
DomůRady a NávodyŠkolka v mobilu online aneb jak za službu platit?

Školka v mobilu online aneb jak za službu platit?

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Globalizace: fenomén propojující svět

Globalizace je proces, který změnil způsob, jakým vnímáme svět...

Nová evropská raketa nezvládla první ostrý let na orbitu. Přišla o družice za stovky milionů

Stroji selhal druhý stupeň, raketu nedokázal udržet na požadované...

Pozor na poplatky za opětovné doručení balíků z pošty. Jedná se o podvod

Šíří se další e-mailová kampaň kradoucí údaje o platebních...
- Komerční sdělení -časopis

O specializovaném softwaru na míru vytvořeném pro dětské skupiny a mateřské školky už jste určitě slyšeli. Není se čemu divit, protože tento nástroj získává na velké popularitě, protože představuje efektivní řešení, jak zjednodušit život všem zájmovým skupinám mateřinek. Školka v mobilu online je dostupná pro všechny instituce předškolního vzdělávání bez rozdílu, takže si jej můžete objednat i vy, a to prostřednictvím kompetentních obchodních zástupců.

Cena za aplikaci

Školka v mobilu online pochopitelně není zadarmo, což asi nikdo z vás neočekával. Renomovaná společnost totiž musela na vývoj tohoto softwaru vynaložit relativně velké množství finančních prostředků, aby byl vytvořen program skutečně pomáhající ředitelům mateřinek. Jeho cena však není nijak vysoká, takže se nemusíte obávat, že na něj v rozpočtu nenajdete volné finanční prostředky. Konkrétně jsou placeny měsíční částky uvedené na příslušných webových stránkách.

Podle čeho je cena vypočtena?

Kalkulace ceny aplikace pro školku primárně vychází z rozdílu mezi fungováním klasické mateřské školy a dětské skupiny. K tomu je uvažován počet tříd, které se v konkrétní vzdělávací instituci nacházejí. Pokud se zajímáte o přesnou výši ceny pro vaši mateřinku, obraťte se na webové stránky specializované společnosti nebo na kompetentní obchodní zástupce.

Chcete si software vyzkoušet?

Informační systém pro mateřské školy představuje v oblasti předškolního vzdělávání budoucnost. Chcete-li jít v souladu s moderními trendy, pak byste do tohoto programu také měli investovat, a to hlavně kvůli zefektivnění činnost vaší mateřské školy. Díky několika stokorunám měsíčně ušetříte obrovské množství času a také zvýšíte svou pověst v očích rodičů, protože komunikace mezi nimi a školkou bude najednou rychlá a bezproblémová.

Investice do aplikace pro školku se nemusíte obávat. implementace je velice jednoduchá, stejně jako uživatelské rozhraní. Díky tomu si budete benefity softwaru užívat od první minuty.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek